София. Футбол: Лудогорец и ЦСКА продължават спора за титлата след победи в предпоследния кръг. ЦСКА победи вечния си съперник Левски на националния стадион с 2:0 с голове на Родригес и Евандро през второто полувреме, а Левски остана и с човек по-малко след изгонването на Реиш в 84-ата минута.
Лудогорец победи като гост Ботев Пловдив с 2:0 с голове на Кешеру и Швиерчок през първото полувреме, а Моци пропусна да реализира от дузпа.
Титлата ще се реши в последния кръг на 24 май, когато Лудогорец приема Черно море, а ЦСКА е домакин на Ботев Пловдив, като разликата между шампионите от Разград и ЦСКА е една точка в полза на зелените.
В последния мач от Шампионската група на Първа лига, игран днес Черно море и Берое завършиха наравно 0:0.