Локомотив победи с 2:1 Марек като домакин в мач от 28-ия кръг на Елитната група до 19 години.

Срещата започна силно за "черно-белите", които пропуснаха две възможности още до 10'. Първо Желязко Калинов нацели гредата в 7', а впоследствие Октай Юсеин пропусна дузпа в 10'. В 22' гостите отговориха също с греда. Десет минут по-късно дупничани наказаха "смърфовете" за пропуските и поведоха - 0:1.

След паузата Калинов имаше шанс да изравни, но излезнал сам срещу вратаря шутира в него. По-късно се откриха още възмоности пред Локомотив. Филип Колев отправи опасен удар, но вратарят спаси. Последва изтрел на Петко Петков, той обаче бе извън рамките на вратата. В заключителните минути натискът на "черно-белите" даде резултат. Октай Юсеин се реваншира, отбелязвайки два гола и носейки успеха за своя тим с 2:1.