Съдийската комисия към БФС обяви нарядите за предстоящия кръг в трите елитни юношески групи.
Съдийски назначения U-19
19 Май 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ОФК Пирин Бл U19 - ПФК Черно море U19
ГС: Светослав Георгиев Михайлов АС1: Радостин Николов Бодуров АС2: Мартин Томиславов Русев
19 Май 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ПФK Левски U19 - ФК Янтра 1919 U19
ГС: Станислав Христов Апостолов АС1: Невелин Митков Гугутков АС2: Любомир Благоев Босаков
19 Май 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ПФК Берое U19 - ФК Нефтохимик Бс U19
ГС: Стефан Атанасов Гурков АС1: Снежана Динчева Петрунова АС2: Костадин Иванов Керацов
19 Май 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ОФК Сливен U19 - ПФК Славия U19
ГС: Иван Георгиев Пенчев АС1: Ивелин Иванов Рашев АС2: Желязко Атанасов Атанасов
19 Май 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ПФК Ботев ПД U19 - ПФК Септември U19
ГС: Боян Георгиев Славков АС1: Йордан Петров Петров АС2: Иван Стоянов Копчев
19 Май 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U19 - ФК Марек Дп U19
ГС: Даниел Пламенов Краевски АС1: Ириней Марчев Бодуров АС2: Иван Калоянов Беделев
20 Май 2019 г. Понеделник 17:00 ч.
ПФК Монтана U19 - ПФК ЦСКА-София U19
ГС: Никола Павлов Петров АС1: Венцислав Бориславов Банчев АС2: Ивайло Павлов Петров
20 Май 2019 г. Понеделник 17:00 ч.
ПФК Лудогорец U19 - ФК Дунав U19
ГС: Ивайло Недялков Недялков АС1: Мирослав Николаев Симеонов АС2: Владимир Стефанов Стойчев
Съдийски назначения U-17
18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч.
Дунав U17 - ПФК ЦСКА-София U17
ГС: Красен Иванов Георгиев АС1: Живко Руменов Петров АС2: Владимир Йорданов Йорданов
18 Май 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПОФК Ботев Вр U17 - ПФК Черно море U17
ГС: Венислав Живков Георгиев АС1: Николай Иванов Михайлов АС2: Илиян Емилов Маринов
18 Май 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Берое U17 - ПФК Лудогорец U17
ГС: Апостол Танчев Иванов АС1: Атанас Димитров Пилатов АС2: Месут Севинчев Ахмедов
18 Май 2019 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Славия U17 - ФК Левски-Раковски U17
ГС: Красимир Павлов Атанасов АС1: Димитър Валентинов Мекушин АС2: Янко Запрянов Запрянов
18 Май 2019 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Септември Сф U17 - ФК Витоша U17
ГС: Любомир Николаев Вушовски АС1: Асен Крумов Крумов АС2: Адриан Тонев Стефанов
18 Май 2019 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Монтана U17
ГС: Васил Христов Николов АС1: Васил Младенов Петров АС2: Екатерина Маринова Петкова
18 Май 2019 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Левски U17
ГС: Рюстем Джемил Карагарен АС1: Георги Валентинов Стамболджиев АС2: Георги Василев Димчев
18 Май 2019 г. Събота 15:00 ч.
Етър U17 - ФК Сокол U17
ГС: Галя Маринова Ечева АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Даниел Пенчев Йорданов
Съдийски назначения U-15
18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч.
ПФК Септември Сф U15 - ФК Черноморец U15
ГС: Иван Стефанов Иванов АС1: Иво Ивайлов Сотиров АС2: Радослав Георгинов Вутов
18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Добруджа U15
ГС: Адриан Юлиянов Сюрджиев АС1: Янко Георгиев Чакъров АС2: Желязко Димитров Пилатов
18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч.
ПОФК Ботев Вр U15 - ПФК Черно море U15
ГС: Мирослав Милков Михайлов АС1: Денис Сергеев Христов АС2: Ивайло Калинов Благоев
18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч.
ПФК Берое U15 - ПФК Лудогорец U15
ГС: Христо Веселинов Василев АС1: Стефан Делчев Делчев АС2: Владимир Здравков Хубенов
18 Май 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Славия U15 - ФК Спартак 1919
ГС: Мирослав Константинов Кузманов АС1: Марин Иванов Бонев АС2: Димитър Георгиев Влъчков
18 Май 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Левски U15
ГС: Николай Георгиев Марков АС1: Николай Неделчев Чакъров АС2: Лазар Димитров Лазаров
18 Май 2019 г. Събота 13:00 ч.
ФК Етър U15 - ФК Национал U15
ГС: Петър Георгиев Кузев АС1: Здравко Веселинов Николов АС2: Ивелин Красимиров Конов
18 Май 2019 г. Събота 14:00 ч.
ФК Верея U15 - ПФК ЦСКА-София U15
ГС: Стилиян Найденов Димитров АС1: Динко Иванов Стоянов АС2: Младен Ангелов Вълчев