Локомотив победи с 3:0 Верея в среща от 23-ия кръг на U15. Двубоят се проведе на изкуствения терен на „Лаута“ по-рано днес.

„Смърфовете“ започнаха владееха инициатиата през по-голямата част от двубоя, но трябваше да чаката до 29', за да окрият. Все пак Велислав Шопов даде аванс на пловдивчани след добър извеждащ пас от съотборник. В края на частта пък Николай Бинев направи сериозен пропуск. След техничен удар на Сали Садъков от фаул и избиване на стража на гостите, топката се озова в Бинев, който от 3 метра не уцели вратата.

През второто полувреме "черно-белите" материлизирах превъзходството си с още две попадения. Първо след заучено положение от фаул Бинев се реваншира за 2:0, а малко пред края Петър Андреев оформи крайното 3:0.