Левски София победи Ботев Пловдив като домакини в мач от 13-ия кръг на U15. Двубоят се игра от 12:00ч. на изкуствения терен на „Герена“. През първата част сините получиха право да изпълнят дузпа, но я пропуснаха. Гол на жълто-черните пък бе отменен заради засада. През второто полувреме същият страничен съдия вдигна флага и при попадение на сините. Никола Илиев бе изведен очи в очи със стража на Левски, но сместо да стреля, реши да комбинира и канарчетата пропуснаха златен шанс да поведат. В средата на втората част Виктор Атанасов отбеляз с глава за домакините, след като получи центриране на първа греда. Атанасов имаше възможнос още на два пъти да увеличи преднината на Левски, но останал очи в очи със стража на канарчетата пропусна, оставайки да бъде надигран от Кристиан Кръстев.
КЛАСИРАНЕ, ПРОГРАМА и РЕЗУЛТАТИ от Елитната до 15г. можете да следите на glastv.glas.bg

Припомняме ви, да посещавате редовно и нашата нова платформа www.glastv.glas.bg където ще можете да откриете всички резултати от кръга в Елитната до 19г., Елитната до 17г. и Елитната до 15 г. Това е сайтът, който мигновено след края на мачовете обновява своето Класиране в U19, U17 и U15. Освен това можете да видите програмите за предстоящите кръгове в Елитните до 19, 17 и 15 години, както и да намерите предстоящи живи предавания и записи от мачовете сортирани по възрасти (Елитната до 19 г., Елитната до 17 г. Елитната до 15 г.). В www.glastv.glas.bg лесно ще разберете, кои мачове предстои да излъчим НА ЖИВО, като посетите секцията ПРОГРАМА НА GlasTV.

НА ЖИВО: ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) U-15