Снимка: Христо Колев - Сталин

Лидерът в „А” областна група по футбол за мъже Девня 2005 срази Камчиец (Дългопол) с 5:2 в кв. „Повеляново”. Срещата обаче ще се запомни с парадокс, тъй като след 5:0 на почивката гостите отказаха да излязат за второто полувреме.

„Бяха стресирани, че могат да загубят тежко. Обещахме им, че ще спрем да вкарваме и ще пуснем в игра четирима от децата на възраст 14-15 години, и гостите склониха да доиграят двубоя.”, заяви за „Петел” играещият президент на девненци Диян Кателиев.

За успеха на домакините точни бяха Ферай Кадир – на два пъти, Пламен Иванов, Драгомир Николов и Веселин Симеонов.

Четири кръга преди края Девня 2005 продължава да е на първо място, с 4 точки пред втория Белослав.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!