Локомотив (Пловдив) U19 победи като гост третодивизионният Атлетик (Куклен) с 0:1 в контрола, която се игра на градския стадион в Куклен. Единственото попадение в мача вкара юношеският национал Филип Колев в 31-ата минута.

„Баските“ имаха отлична възможност да отбележат гол още в 5-ата минута, когато Ивайло Аврамов отправи опасен удар, но защитник на „смърфовете“ спаси с тяло пред самата голлиния. Малко след това Локо удари греда. В 31-ата минута грешка при изнасянето на топката доведе до откриване на резултата. Получи се рикошет, при който двама футболисти на Локо се озоваха сами срещу вратаря на Атлетик, а Филип Колев прати топката в мрежата за 0:1. След почивката играч на Локо изчисти от голлинията след опасен изстрел на Димитър Джонджоров.