Лидерът в Югоизточната Трета лига Нефтохимик победи с 5:0 юношеската формация на клуба до 19 години в двустранна игра на стадион Българово. В спарингa наставниците на двата тима - Диян Петков и Милен Христов, дадоха шанс за изява на всичките си футболисти. За първия отбор игрови минути записаха юношите Асан Ахмед, Васил Ангелов и Мартин Ставрев.

Първото полувреме завърши при резултат 4:0 след точни попадения на Георги Радев, Кристиян Мирославов и две на Деян Христов. За 5:0 през втората част се разписа последното ново попълнение - Боримир Карамфилов.

През следващата седмица предстоят две проверки за първия отбор. В сряда (23 януари), в 12:00 ч., "шейховете" ще се срещнат с Черно Море (Варна) U19, на стадион Българово. В събота, отново в Българово, ще изиграят приятелски мач с тима на Несебър, за който допълнително ще бъде обявен часът.