Отботът на “Марица” загуби с 3:8 от “Хасково-1924” в отложен мач при юношите старша възраст, игран в понеделник на стадион “Марица”. “Жълто-сините” не изиграха добър мач. Гостите поведоха бързо с 0:2, след което Петър Сърбов върна едно попадение. При този резултат маричани имаха шансове да изравнят, но отново гостите отбелязаха, показвайки добра ефективност. Първата част приключи при 2:4, а второто попадение за “Марица” реализира Атанас Павлов. Резултатът подейства демотивиращо на “жълто-сините” и в крайна сметка те загубиха с 3:8. Третото попадение за пловдивчани бе дело на Петър Печенков.

“Марица” има да изиграе още един отложен мач, срещу състава на “Арда”. Той ще се изиграе в четвъртък, а отборът ще тренира до 21-ви декември, след което ще бъде разпуснат в почивка. В групата има да се изиграят още доста отложени двубои.