Берое 2007 записа нова победа в първенството на подготвителната група деца!В среща от 12-я кръг на първенството децата на Атанас Димитров се наложиха с 8:2 над Единство (Гурково). Попаденията бяха дело на Живодар Жеков, който се разписа на три пъти, Мирослав Стоянов, Жасмин Величков, Стилиян Шатов и Димо Щерев от Берое 2008, който се разписа на два пъти в края на двубоя.
"Зелено-белите" на два пъти бяха догонващи в резултата през първото полувреме, но успяха да изравнят и да направят пълен обрат. На почивката двата тима се оттеглиха при резултат 3:2 за Берое. След паузата старозагорци имаха превъзходство и реализираха нови пет попадения. Тимът пропусна още доста възможности за гол, добро включване направиха и тримата играчи на Берое 2008 попаднали в състава на по-големите. Един от тях Димо Щерев се отчете и с две попадения. В следващия кръг Берое 2007 се изправя срещу Берое 2006, двубоят е на 8 декември.