Левски Карлово посигна победа с 1:0 над Ботев Пловдив в мач при Младшата (набор 2002/2003) игран днес.  Двубоят започна равностойно като първото положение бе за Ботев. Удар от фаул на играч на гостите мина на сантиметри над вратата. Последваха равностойни минути, докато не се стигна до положение за Ботев. Атанас Стамболов стреля опасно, но ударът му мина покрай вратата. В следващата атака домакините поведоха в резултата, точен бе Здравко Костадинов.

Веднага след гола, Ботев сътвориха добра контраатака, от която последва центриране и удар с глава на играч на Ботев, но страхотната намеса на вратаря Пламен Бойков запази аванса на домакините. Така завърши и първото полувреме.

През втората чааст играта бе същата- равностойна, с много битка в средата на терена. Домакините в средата на второто полувреме сътвориха страхотен шанс за втори гол, но ударът на централния нападател Иван Диклиев мина покрай вратата. Така се стигна и до 70-та минута когато вратарят на Ботев бе изгонен заради нарушение срещу Иван Диклиев. До края на мача Ботев разчитаха на изритани топки, но добрата игра на карловци е защита им помогна да стигнат до трите точки.