На 10.11 (събота) ще се изиграят мачовете от 11 кръг в U17 и U15. В зона „Пловдив“ продължават първенствата при юношите. Припомняме ви, да посещавате редовно и нашата нова платформа www.glastv.glas.bg където ще можете да откриете всички резултати от кръга в Елитната до 19г., Елитната до 17г. и Елитната до 15 г. Това е сайтът, който мигновено след края на мачовете обновява своето Класиране в U19, U17 и U15. Освен това можете да видите програмите за предстоящите кръгове в Елитните до 19, 17 и 15 години, както и да намерите предстоящи живи предавания и записи от мачовете сортирани по възрасти (Елитната до 19 г., Елитната до 17 г. Елитната до 15 г.). В www.glastv.glas.bg лесно ще разберете, кои мачове предстои да излъчим НА ЖИВО, като посетите секцията ПРОГРАМА НА GlasTV.

Ето и пълната програма за мачовете:

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 17 ГОДИНИ:

11:00 часа: Сокол - Лудогорец 0:1 /РЕПОРТАЖ/
14:00 часа: Септември - Славия 0:2 /РЕПОРТАЖ/
14:00 часа: Левски-Раковски - Локомотив Пд 1:1 /РЕПОРТАЖ/
14:00 часа: Витоша - Дунав 2:1
14:00 часа: Монтана - Ботев Вр 3:3 /РЕПОРТАЖ/
14:00 часа: ЦСКА-София - Ботев Пд 1:4 /РЕПОРТАЖ/ /LIVESCORE в /
14:00 часа: Черно море - Етър 4:1
14:00 часа: Левски - Берое 2:0 /РЕПОРТАЖ/
КЛАСИРАНЕ, ПРОГРАМА и РЕЗУЛТАТИ от Елитната до 17г. можете да следите на glastv.glas.bg

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 15 ГОДИНИ:

10:30 часа: Септември - Славия 4:0
11:00 часа: Добруджа - Ботев Вр 1:1
11:00 часа: Национал - Лудогорец 1:1
12:00 часа: ЦСКА-София - Ботев Пд 3:2 /РЕПОРТАЖ/ /LIVESCORE в/
12:00 часа: Черно море - Етър 4:0
12:00 часа: Левски - Берое 4:1 /РЕПОРТАЖ/
14:00 часа: Спартак Пл - Локомотив Пд 2:0 /РЕПОРТАЖ/
14:00 часа: Черноморец - Верея 6:1
КЛАСИРАНЕ, ПРОГРАМА и РЕЗУЛТАТИ от Елитната до 15г. можете да следите на glastv.glas.bg

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ (родени 2002/2003 година):

10:00 часа: Марица Пд - Сокол 6:0 (изигран вчера) /РЕПОРТАЖ/
10:30 часа: Садово - Локомотив Пд 0:5 /РЕПОРТАЖ/
10:30 часа: Левски Кл - Ботев 1:0 /РЕПОРТАЖ/
10:30 часа: Атлетик - Асеновец 0:4

ЗОНАЛНА ГРУПА - ДЕЦА (родени 2004 година):

10:30 часа: Чавдар - Локомотив Пд 1:4 /РЕПОРТАЖ/
10:30 часа: Асеновец - Марица 0:1 /РЕПОРТАЖ/
11:00 часа: Берое - Орлета Пз 8:0 /РЕПОРТАЖ/

МЕЖДУОБЛАСТНА ГРУПА - ДЕЦА „А“ (родени 2004/2005 година):

10:30 часа: Ботев-2002 - Спартак 0:0 /РЕПОРТАЖ/
10:30 часа: Родопа-Смолян - Палас
11:00 часа: Хасково - Ботев 0:4 /РЕПОРТАЖ/
13:00 часа: Векта - Девин 10:0
13:00 часа: Асти - Марица 1:1 /РЕПОРТАЖ/

МЕЖДУОБЛАСТНА ГРУПА - ДЕЦА „ЦЕНТЪР“ (родени 2006 година):

10:30 часа: Векта - Металик 12:0
12:00 часа: Ботев - Спартак (отложен)

ПЛОВДИВ - ДЕЦА - ФУТБОЛ 9 (2006) - 2018/2019 - Кръг 7

15:15 часа: ФК "Реал" - ФК "Юнайтед Пловдив" 2:7
16:30 часа: УФК "Васил Левски" - ФК "Феникс"

ПЛОВДИВ - ДЕЦА - ФУТБОЛ 9 (2007) - "Б" ГРУПА - 2018/2019 - Кръг 9

09:00 часа: ФК "Векта"  - ФК "Пловдив сити" 1:5
10:15 часа: ФК "Хасково-1924" -  ФК "Велд" 0:0
11:30 часа: ПФК "Локомотив-1926"  - ФК "Родопа-Смолян" 2:0 /РЕПОРТАЖ/
12:45 часа: ФК "Хасково 1957" - ФК "Хебър-1918" 2:2
14:00 часа: ФК "Лион" - ФК "Тракия-06" 8:0

ПЛОВДИВ - ДЕЦА - ФУТБОЛ 9 (2007) - "В" ГРУПА - 2018/2019 - Кръг 9

09:00 часа: ФК "Беломорец" - ФК "Феникс" 3:3
10:15 часа: ФА "Пловдив" 2 -  ФК "Юнайтед Пловдив" 5:8
11:30 часа: ФК "Атлетик" - ФА "Пловдив" 1 0:14
12:45: часа: ОФК "Левски" - ФК "Вихър"
 

ПЛОВДИВ - ДЕЦА - ФУТБОЛ 7 (2008) - "А" ГРУПА - 2018/2019 - Кръг 9

09:00 часа: ПФК "Марица-1921" - ФА "Пловдив" 4:4
10:00 часа: ФК "Хебър-1918" - ФК "Хасково 1957" 5:1
11:00 часа: ПФК "Ботев" - ПФК "Локомотив-1926" 1:2 /РЕПОРТАЖ/
12:00 часа: ФК "Кронос" - ФК "Тракия-06" 8:0
13:00 часа: ФК "Чавдар" -  ДФК "Орлета" - Пазарджик 2:6

ПЛОВДИВ - ДЕЦА - ФУТБОЛ 7 (2008) - "В" ГРУПА - 2018/2019 НОВА ПРОГРАМА - Кръг 10

09:00 часа: ФК "Старс Академи" 2 -  ФК "Марица" 1:1
10:00 часа: ФК "Старс Академи" 1 - ФК "Хасково-1924" 1:6
11:00 часа: ФК "Феникс" -  ФК "Шипка 2018" 6:1
12:00 часа: ФА "Пловдив" - ПФК "Брестник-1948" 1 1:6
13:00 часа: ФК "Родопа-Смолян" - ФК "Шипка-2015" 1:4
 

Резултатите можете да следите в статията, която ще се обновява през целия ден. Glas.BG не носи отговорност за настъпили промени в датите и часовете на срещи, които не са обявени от БФС. За неточности във въведените резултати, моля свържете се с нас като ни изпратите съобщение на нашата facebook страница ТУК>>>