Сокол (Марково) завърши наравно 1:1 срещу Ботев 57 в мач-реванш за Купата на БФС. Така с общ резултат 5:1 "червено-белите" продължиха на 1/4-финалите. Двубоят в столицата завърши преди минути.

През първата част липсваха опасните положения, като единствено марковци можеше да открият след добре изпълнен фаул от страна на Антоан Миленов - топката обаче срещна гредата.

След паузата първи до попадение стигнаха "соколите". Този път Миленов прати топката в мрежата от дузпа, като преди това Теодор Митрев бе извел Цветин Каров на добра позиция, но последният бе повален в наказателно поле. Пет минути пред края домакините изравниха, но това бе крайно недостатъчно.

Така Сокол ще очаква с нетърпение жребия в четвъртък, за да разбере съперника си за следващата фаза.