ЦСКА-София победи с 4:1 Левски у дома и спечели вечното дерби в мач от Елитната група до 19 години. "Сините" оставиха част от титулярите си да съхранят сили за дербито с Ботев за Купата на БФС, което е във вторник, видя репортер Glas.bg.

"Червените" направиха силна първа част и контролираха играта повече от съперника. Логично домакините се оттеглиха с аванс от 2:0 на почивката, като дори нацелиха и една греда. Точни за "червените" бяха Митко Митков и Радослав Илиев.

През втората част "сините" първи стигнаха до гол в 59' чрез Ремзи Неджип, но той се оказа крайно недостатъчен. ЦСКА-София успя отново да поведе с два гола, след като Борислав Будинов покачи на 3:1, а в продължението на двубоя Огнян Николов оформи крайното 4:1.