Сокол (Марково) надделя с 3:0 над Берое (2005) в мач от 5-тия кръг на Зоналната група (родени 2004 година), научи Glas.bg. Срещата, която се игра на база "Берое", завърши преди минути.

"Червено-белите" успяха да си направят мача лесен, след като постигнаха комфортен аванс с две безответни попадения в 10' и 17'. Точен и за двата гола бе Теодор Танев. Така завърши и първата част.

В началото на второто полувреме домакините получиха правото да изпълнят наказателен удар, но топката срещна гредата и Сокол запазиха вратата си "суха". В последната минута на срещата марковци стигнаха и до трето попадение - 3:0. То бело дело на Марин Чаушев.

По този начин Сокол продължава да е с пълен актив от точки, записвайки четвърта победа от четири мача.

Следващият кръг момчетата на Даниел Спасов приемат Чавдар у дома, а Берое гостува на Марица.