Берое и Спартак (Плевен) не се победиха, завършвайки 2:2 в мач от 6-ти якръг на Елитната група до 15 години, научи Glas.bg.

Срещата стратира много добре за Берое, които откриха в началото. След центриране на Станислав Петков, капитанът на старозагорци Симеон Германов засече за 1:0. Минути по-късно "зелените" удвоиха. Красимир Тодоров проби и центрира към Георги Радев, който реализира с глава - 2:0. Последваха силни минути за гостите от Плевен, но мерникът им изневери и не стигнаха до попадение. В самия край на частта Желев може да вкара трето попадение, ударът с главаму обаче мина встрани.

След паузат Спартак успя да върне бързо един гол. Той бе дело на Борис Димитров, който реализира с глава. Берое отвърна с две опасни ситуации в рамките на няклко минути.. Първо Красимир Тодоров пропусна с глава, а впоследствие Метил Халил нацели гредата. Спартак се възползва от пропуските и изравни след добро изплнение на пряк свободен удар от страна Борис Димитров- 2:2.