Отборът на Берое победи този на Локомотив Пд с 1:0 в регионалното дерби при 17-годишните. Попадението, което донесе трите точки н домакините бе дело на Крислов в началото на второто полувреме. Футболистът в зелен екип отправи много точен и премерен удар от средна дистанция при късо изпълнение на корнер. Срещата бе изпъстрена с много груби влизания от страна и на двата отбора и нормално бе изпъстрен с жълти картони. Играта пък постоянно бе накъсвана от фалове.

След загубата черно-белите остават в долната част на таблицата, след като имат в актива си само 2 спечелени точки. Те бяха завоювани в първите два кръга срещу Левски и Сокол Марково.

Това пък бе 3-та поредна победа за Берое, които след загубата в първия кръг като гост на Ботев, вече имат в актива си 9 пункта.

Двубоят бе излъчен НА ЖИВО в YouTube канала GlasTV.