Сокол (Марково) отстъпи с 2:3 като гост на Септември в мач от 3-тия кръг на Елитната юношеска група.

Столичани първи имаха възможност да открият резултата в срещата, след като получиха дузпа в 21'. Стражът на марковци обаче спаси наказателния удар. Все пак Септември излезе напред в резултата в средата на частта. "Соколите" бързо се врънаха след много заучено изпълнение от фаул, завършено от Георги Коев. В предпоследната минута на полувремето домакините отново дръпнаха напред.

След паузата Сокол успя да изравни в 52', след акто преди това тимът пропусна друга изгодна ситуация за гол. Точен за "червено-белите" бе Александър Ненов. Последваха равностойни минути. Малко преди края на срещата софиянци получиха втора дузпа, която този път бе реализирана - 3:2.