Локомотив завърши наравно 0:0 като гост на шампиона Лудогорец в Разград в мач от Елитната юношеска група до 19 години. По този начин продължи серията си от добри мачове без загуба - 6 победи и 3 ремита - с Ботев, Левски и "орлите" от Делиормана.

Двубоят в Разград бе равностоен и двуостър, като зрителите видяха доста атаки и на двата тима. Петър Шопов пропиля най-чистата ситуацията през първата част, след пропуск сам срещу стража на домакините. Лудогорец също имаше възможности след разбърквания в наказателното поле на пловдивчани да отбележи, но това не се случи.

През втората част отново Шопов се оказа очи в очи с вратаря на разградчани, но отново не можа да реализира и да донесе победа за Локомотив.

В следващия кръг, който е последен, "черно-белите" приемат Марек на Лаута.